ماشین آلات

ماشین چاپ: 

این دستگاه دارای قابلیت چاپ بصورت مستقیم از یک رنگ تا چهار رنگ تفکیکی و ترکیبی درحد افست دراندازه های مختلف با ترام های بالا می باشد. نکته ای که در چاپ باید به آن توجه نمود، کیفیت مرکب چاپ و دقت بالا در چاپ میباشد که تاثیر بسزایی درکیفیت چاپ دارد.

ماشین آلات دایکات: 

این دستگاه ها در انواع مختلف اتومات و نیمه اتومات با ظرفیت بالا، جهت تولید انواع کارتن و جعبه ها استفاده می شود. ماشین آلات دایکات شامل: دایکات فکی و بابست میباشد ، که دایکات فکی برای کارتن و جعبه هایی با ابعاد مختلف کاربرد دارد و دایکات بابست به دلیل سهولت در انجام کارودقت بالا ازبهترین نوع دایکات  به شمار می رود. در مجموعه ما برای تیراژهای بالا از این دستگاه استفاده می کنیم.

ماشین لمینت اتوماتیک: 

این دستگاه با قابلیت چسباندن پوستر بر روی انواع ورق ها امکان ارائه و تولید کارتن و جعبه را با کیفیت بالا میسر می نماید،و باعث جذابیت کالا می شود.با توجه به اینکه لوکس بودن بسته بندی تاثیرمستقیم برافزایش فروش محصولات دارد، این بخش از تولید از اهمیت بالایی برخوردار می باشد

ماشین لب چسب:

ماشین لب چسب عملیات چسباندن لبه های کارتن و یا جعبه را به یکدیگر عهده دار بوده وبه عبارتی خط پایانی تولید جعبه و یا کارتن میباشد.از قابلیت های این دستگاه میتوان به لب چسب انواع کارتن و جعبه های لمینتی سلفون دار در ابعاد متفاوت و همچنین تنظیم جهت ضخامت مختلف کارتن ها اشاره کرد.

منو کارتن

تماس با ما

آدرس :مشهد - شهرک صنعتی توس - فاز دو - دانش 12 - پلاک 848

تلفن : 35412038 -051

پست الکترونیکی :

monocarton3038@gmail.com  info@monocarton.com

درباره ما

این شرکت با سابقه ای درخشان دارای توان تولید انواع کارتن های چاپی، لمینتی ،دایکاتی در ابعاد مختلف، چاپ چهاررنگ ترکیبی در حد افست بر روی کارتن ، تولید انواع کارتن ، جعبه های ای فلوت ، سه لا ، پنج لا ،و سینگل فیس و ... می باشد.
نظر به توان مدیریتی و کیفی و کمی، این شرکت توانسته نیاز بازارهای مختلف را بر طرف ساخته و افتخار همکاری با شرکت های بزرگ صنعتی ،و افتخار صادرات کارتن به 8 کشور آسیایی و همچنین تولید بیش از 1200 نوع محصول متفاوت را داشته باشد.